قرار دادن عکس های زیبای خود در بخش آلبوم تصاویر ووشو کاران انجمن

هفته دفاع مقدس

از این به بعد دوستان و ووشو کاران گرامی عکس های خود را در به اندازه حدود 500*500 پیکسل دربیاورند و در سایت www.picofile.com  آپلود نماید و لینک آن را در تالار گفتمان بخش آلبوم تصاویر ووشو کاران قرار دهید .می توانید برای خود یک بخش بسازید یا یک سوال و نام سوال رو مثلا عکس های ووشو کاران تهران بگذارید و عکس قرار دهید .  جهت راهنمایی تصویری اینجا را ببینید .

کانال کلیپ های ووشو آی آر

هفته دفاع مقدس

کانال کلیپ های ووشو آی آر راه اندازی شد . می توانید کلیپ های زیبای ووشو رو ببینید و همچنین کلیپ های خود را ارسال کنید .
www.telegram.me/wushuir_clip

نتایج انتخابی تیم ملی جوانان - بانوان - قم - اسفند 1395


رقابت هاي ووشوي قهرماني دختران جوان کشور که حکم انتخابي تيم ملي را داشت از روز (پنجشنبه) با حضور 550 ورزشکار به ميزباني هيات ووشوي استان قم و در سالن جواد الائمه (خانه ووشو قم) آغاز به کار کرد و عصر امروز (سه شنبه) با برتري ووشوکاران اصفهان به پايان رسيد.
رقابت هاي بخش تالو در هر سه رده سني نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار شد و سانداکاران نيز در رده هاي سني نوجوانان و جوانان به ميدان رفتند.
در پايان و در مجموع دو بخش ساندا و تالو، اصفهان با 12 طلا و 2 نقره بر سکوي قهرماني ايستاد، البرز با کسب 5 مدال طلا، 4 نقره و 4 برنز دوم شد و يزد با 5 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز به مقام سومي رسيد.
در بخش تالو، اصفهان مطابق انتظار با 11 طلا و 2 نقره سکوي نخست را مقتدرانه به نام خود ثبت کرد.يزد با 5 طلا، 2 نقره و يک برنز دوم شد و مازندران با کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و يک برنز به عنوان سومي دست يافت.
در بخش ساندا، البرزي ها با چهار مدال طلا، يک نقره و 2 برنز سکوي نخست را از آن خود کردند.خوزستان با 2 طلا و 2 برنز به مقام دومي رسيد و تيم هاي کرمانشاه و قزوين مشترکا با يک طلا، 2 نقره و يک برنز سوم شدند.
نفرات برتر اين مسابقات جواز حضور در اردوهاي آماده سازي تيم جوانان ايران را به دست آوردند. جوانان ووشوي ايران، سال آينده رقابت هاي آسيايي کره جنوبي را پيش روي دارند.
اسامي برترين ها برترين ها بدين شرح است:
***ساندا/
**رده سني نوجوانان:
*وزن منهاي 39 کيلوگرم:
1-آيدا رحيمي از کرمانشاه
2-فرشته حسن زاده از قروين
3-هانيه الهي نژاد از مازندران و نرگس پيرعلي از تهران الف
*وزن منهاي 42 کيلوگرم:
1-سپيده ارژنگ از خوزستان
2-زهرا مارايي از کرمانشاه
3-مهديه افراخته از البرز و کوثر آزادي از مازندران
*وزن منهاي 45 کيلوگرم:
1-فاطمه شکوفان از اردبيل
2-نگين صوفي زاده از آذربايجان غربي
3-نازنين عزيزي از فارس و مريم هاشمي از چهار محال و بختياري
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-ليلا رجبي از تهران الف
2-مهديه آدينه از البرز
3-زهرا احمدپور از يزد و زهرا امامي از کرمانشاه
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-آرتيميس بهرامي از اصفهان
2-زهرا دهويي از کرمان
3-سانيا اميري از فارس و بهاره زوار از خوزستان
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-مهرآسا عبدالهي از البرز
2-فاطمه افخمي از قزوين
3-شفيحه رمضان پور از خراسان جنوبي و سعيده عزتي از آذربايجان غربي
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-زينب الماسي از قزوين
2-مائده هيبتيان از چهارمحال و بختياري
3-بيتا احمدي از کهکلويه و بويراحمد و لادن شاه حسيني از خراسان جنوبي
**رده سني جوانان/
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-زينب آورند از خوزستان
2-زهرا شکوهي از چهارمحال و بختياري
3-نرگس محمدپور از البرز و زهرا احسني خيرآباد از اردبيل
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-هديه حيدري از البرز
2-فاطمه عبدالهي از تهران الف
3-هانيه رستمي از تهران ب و سيده فاطمه حسيني از گلستان
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-کيميا شوشتري از البرز
2-دنيا شکري از کردستان
3-کافيه خدره از کهکلويه و بويراحمد و زهرا حسن پور از قزوين
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-شقايق پاشايي از البرز
2-محنا رحيمي از کرمانشاه
3-سحرسادات شريعتي از خراسان شمالي و فاطمه شکري از خوزستان
***تالو:
**رده سني نونهالان/
*فرم چانگ چوان:
1-نيلوفر مختارپور از چهار محال بختياري
2-زهرا بت شکن از اصفهان
3-هانيه گلشن از فارس
*فرم دائو شو:
?-زهرا بت شکن از اصفهان
?-هانيه گلشن از فارس
?-پرنيا بهادران از چهار محال بختياري
*فرم جين شو:
1-فاطمه قائني از البرز
?-پارميدافتاحي از تهران الف
?-الينا سواد کوهي از سمنان
*فرم چيانگ شو:
?-نيلوفر مختارپور از چهار محال بختياري
?-زينب دشت آبادي از يزد
?-مهسا شفيعي از ايلام
*فرم گون شو:
?-حديث صباغي از اصفهان
?-ستايش تک فلاح از همدان
?-فاطمه بني اسد از فارس
**رده سني نوجوانان:
*فرم چانگ چوان:
1-حديث اميري از لرستان
2-آيه اميني از ايلام
3-کيميا خواجوي از خراسان رضوي
*فرم گون شو:
?-فاطمه جزيني از اصفهان
2-فاطمه سير جاني از قم الف
?-آيه اميني از ايلام سوم
*فرم چيانگ شو:
1-منيره پناهي از يزد
?-حديث اميري از لرستان
?-نرگس شريفي از خوزستان
*فرم نن گون:
1-مينا پناهي از اصفهان
2-آيلين پور خسروي از آذربايجان شرقي
3-کوثر رفيعيان از خوزستان
*فرم دائو شو:
?-فاطمه جزيني از اصفهان
?-يلدا خليلي از تهران ب
?-فاطمه سير جاني از قم الف
*فرم جين شو:
?-منيره پناهي از يزد
?-حديث اميري ازلرستان
?-نرگس شريفي از خوزستان
*فرم نن دائو:
1-مينا پناهي از اصفهان
2-کوثر رفيعيان از خوزستان
3-نازنين بازدار از چهار محال بختياري
*فرم تاي چي جين:
1-معصومه طهماسبي از کهگيلويه و بوير احمد
2-مريم باقري از ايلام
3-سارا پور اسماعيلي از يزد
**رده سني جوانان:
*فرم چانگ چوان:
1-زهرا کياني از يزد
2-مبينا برخور از تهران الف
3-سيده سوگند گلشني از مازندران
*فرم نن چوان:
1-ناهيد پور شبانان از اصفهان
2-سحر حاجي پور از مازندران
3-فرنوش کاوه از سمنان
*فرم تاي چي چوان:
?-مهديه شريفيان از يزد
?-مرجان کريمي از اصفهان
?-استاتيرا اسدي از البرز
*فرم گون شو:
1-سوگند گلشني از مازندران
2-زهرا خوشبخت از تهران ب
3-مائده زاهدي از آذربايجان شرقي
*فرم نن گون:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-سحر حاجي پور از مازندران
3-فرنوش کاوه از سمنان
*فرم چيانگ شو:
1-مبينا برخور از تهران الف
2-ريحانه خليليان از تهران ب
3-زهرا مرادطلب از البرز
*فرم دائو شو:
1-سوگند گلشني از مازندران
2-عسل هاروني از تهران
3-فاطمه عزيزي از مرکزي
*فرم جين شو:
1-زهرا کياني از يزد
2-مبينا برخور از تهران الف
3-زهرا مراد طلب از البرز
*فرم نن دائو:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-سحر حاجي پور از مازندران
3-فرنوش کاوه از سمنان
*فرم تاي چي جين:
1-مرجان کريمي از اصفهان
2-مهديه شريفيان از يزد
3-استاتيرا اسدي از البرز

نتایج انتخابی تیم ملی (بزرگسالان) - اصفهان - بهمن 1395


رقابت هاي ووشوي بزرگسالان کشور (انتخابي تيم ملي) در بخش مردان با قهرماني تيم زنجان به اتمام رسيد.
در مجموع دو بخش تالو و ساندا، تيم زنجان با کسب ? طلا و ? برنز بر سکوي نخست ايستاد و سرود قهرماني خواند. هرمزگان با ? طلا و يک نقره نايب قهرمان شد و اصفهان با کسب ? مدال طلا، يک  نقره و 4 برنز به مقام سومي رسيد.

در بخش تالو، استان هرمزگان با درخشش «طاهر قاسمي» و کسب سه مدال طلا به عنوان نخست رسيد و خراسان رضوي با 2 مدال طلا و يک نقره دوم شد. زنجان نيز با 2 طلا و 2 برنز به مقام سومي رسيد.

در بخش ساندا، مازندران با ? مدال طلا، يک نقره و 2 برنز اول شد. زنجان با 2 مدال طلا به مقام دومي رسيد و اردبيل با يک مدال طلا، يک نقره و يک برنز به عنوان سومي دست يافت.

ووشوکاران برتر اين مسابقات در دو بخش ساندا و تالو جواز حضور در اردوهاي آماده سازي تيم ملي ايران را کسب کردند.

تيم ملي ووشوي ايران سال آينده رقابت هاي قهرماني جهان در روسيه را پيش روي دارد.

**اسامي نفرات برتر بدين شرح است:

*ساندا/

*وزن منهاي 52 کيلوگرم:

1- مسعود انصاري از زنجان

2- امير شهرياري از بوشهر

3- علي بامه از کهکيلويه و بويراحمد و بهروز اصغري از آذربايجان شرقي

*وزن منهاي 56 کيلوگرم:

1- عليرضا بختياري از اصفهان الف

2- عليرضا قاسم زاده از مازندران

3- بهزاد دارافکن از اردبيل و سجاد صفر بيرانوند از لرستان

*وزن منهاي 60 کيلوگرم:

1- رضا سبحاني از زنجان

2- امير نجفي از قم

3- حامد کرمي از کيش و يوسف خيري از بوشهر

*وزن منهاي 65 کيلوگرم:

1- فرود ظفري از همدان

2- محمد بيگدلي از تهران الف

3- اميرحسين مرشد شيرازي از اصفهان ب و افشين سليمي از اصفهان الف

*وزن منهاي 70 کيلوگرم:

1- يوسف صبري از اردبيل

2- علي خورشيدي از تهران الف

3- محمد هيبتي از چهار محال و بختياري و ميلاد قزلسفلو از گلستان

*وزن منهاي 75 کيلوگرم:

1- محسن شهبازي از قزوين

2- مسعود فاضلي از مرکزي

3- محمدمهدي گرشاسبي از تهران الف و عماد محمدي از فارس

*وزن منهاي 80 کيلوگرم:

1- ابوالفضل خانکشي از مازندران

2- اميد زارع از البرز

3- حامد محمدي از کردستان و رضا بي باک از تهران الف

*وزن منهاي 85 کيلوگرم:

1- افشين مختاري از خوزستان

2- سيداحسان وفايي از البرز

3- حسن قاسمي از لرستان و مرتضي نوروزي از سمنان

*وزن منهاي 90 کيلوگرم:

1- ميلاد عارفي مقام از لرستان

2- عادل سعيد از اردبيل

3- اباصت خانکشي از مازندران و رسول نعمت زاده از آذربايجان شرقي

*وزن به اضافه 90 کيلوگرم:

1- آرمان بازياري از مازندران

2- محمد نصيري از هرمزگان

3- امين سالاري از کرمان و علي صادقي از چهارمحال و بختياري

*تالو/

*فرم نن چوان:

1- طاهر قاسمي از هرمزگان

2- مصطفي حسن زاده از فارس

3- امير حسين رمضاني از اصفهان الف

*فرم چانگ چوان:

1- سيدمحمد حسيني از زنجان

2- مهدي مختارپور از چهار محال و بختياري

3- رضا خلف زاده از خوزستان

*فرم تاي چي چوان:

1- فرشيد اسديان از تهران الف

2- علي وطن خواه از خراسان رضوي

3- رضا صبوري طلب از کردستان

*فرم چيانگ شو:

1- رضا خلف زاده از خوزستان

2- مهدي مختارپور از چهار محال و بختياري

3- بهروز بخشي زاده از خوزستان

*فرم گون شو:

1- سامان احمدي از فارس

2- حسام تشنيزي از سمنان

3- هادي محمدي از زنجان

*فرم نن گون:

1- طاهر قاسمي از هرمزگان

2- مصطفي حسن زاده از فارس

3- امير حسين رمضاني از اصفهان الف

*فرم شينگ يي چوان:

1- محسن احمدي از اصفهان الف

2- ميرمهدي انامقي از آذربايجان غربي

3- حسام تشنيزي از سمنان

*فرم دائو شو:

1- امير محمد رضايي از خراسان رضوي

2- سامان احمدي از فارس

3- سيدمحمد حسيني از زنجان

*فرم جين شو:

1- مهدي مختارپور از چهار محال و بختياري

2- بهروز بخشي زاده از خوزستان

3- امين بابکي از خراسان شمالي

*فرم نن دائو:

1- طاهر قاسمي از هرمزگان

2- مصطفي حسن زاده از فارس

3- علي خاکسار از چهار محال و بختياري

*فرم تاي چي جين:

1- علي وطن خواه از خراسان رضوي

2- فرشيد اسديان از تهران الف

3- محمد يزداني از اصفهان الف

*فرم دوئلين:

1- زنجان

2- اصفهان الف

3- مازندران

نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی بانوان - مهر شهر کرج - بهمن 1395


 
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ اين مسابقات که از صبح (شنبه) با حضور 300ووشوکار از استان هاي مختلف کشور و به ميزباني هيات ووشوي استان البرز و در محمدشهر آغاز به کار کرده بود، عصر امروز (يکشنبه) با شناخت نفرات و تيم هاي برتر به اتمام رسيد.
در مجموع بانوان اصفهاني با کسب 6 طلا و يک نقره فاتح رقابت هاي قهرماني بزرگسالان کشور شدند و تهران الف با 5 طلا، 2 نقره و 2 برنز و البرز الف با 3 طلا، 2 نقره و 4 برنز در رتبه هاي بعدي قرار گرفتند.
در جدول توزيع مدال هاي بخش ساندا، کرمانشاه و خوزستان با 2 مدال طلا و يک برنز بهترين عملکرد را داشته و به صورت مشترک اول شدند.
البرز الف با يک طلا، يک نقره و 2 برنز به عنوان دومي رسيد و تهران الف با يک مدال طلا و يک برنز، مقام سوم را از آن خود کرد.
در بخش تالو، اصفهان با 6 طلا و يک نقره به عنوان نخست رسيد، تهران الف با 4 طلا، 2 نقره و يک برنز دوم شد و البرز الف با 2 مدال طلا، يک نقره و 2 برنز مقام سومي را به نام خود ثبت کرد.
نفرات برتر اين مسابقات به اردوي تيم ووشوي بانوان ايران در رده سني بزرگسالان راه مي يابند.
تيم ملي ووشوي ايران، سال آينده در رقابت هاي قهرماني جهان به ميزباني شهر «کازان» روسيه به مصاف حريفان مي رود.
***اسامي نفرات برتر:
**تالو/
*فرم چانگ چوان:
1-هانيه رجبي از تهران الف
2-فرناز اماني از آذربايجان شرقي
3-سيده سوگندگلشني از مازندران
*فرم نن چوان:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-مهسا دهقان از خراسان رضوي
3-فاطمه حيدري از تهران
*فرم تاي چي چوان:
1-حميده برخور از تهران الف
2-مرجان کريمي از اصفهان
3-استاتيرا اسدي از البرز الف
*فرم دائو شو:
1-هانيه رجبي از تهران الف
2-سيده سوگند گلشني از مازندران
3-شکيبا شايگان از البرز ب
*فرم نن دائو:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-فاطمه حيدري از تهران الف
3-سپيده شاکريان از خراسان رضوي
*فرم شواي جين:
1-مهسا بزلو از البرز الف
2-مهديه صدقي از البر ب
3-گلستان خاني از آذربايجان غربي
*فرم جين شو:
1-زهرا کياني از اصفهان
2-فرناز اماني از آذربايجان شرقي
3-زهرا مرادطلب از البرز
*فرم تاي چي جين:
1-مرجان کريمي از اصفهان
2-مهديه شريفيان از يزد
3-استاتيرا اسدي از البرز
*فرم گون شو:
1-هانيه رجبي از تهران الف
2-سيده سوگندگلشني از مازندران
3-شکيبا شايگان از البرز
*فرم چيانگ شو:
1-زهرا کياني از اصفهان
2-فرناز اميني از آذربايجان شرقي
3-مهسا بزلو از البرز ب
*فرم باگوا:
1-مژگان حسين آبادي از البرز الف
2-سحر فخري از کرمانشاه
3-آيسان قهرماني از آذربايجان غربي
*فرم نن گون:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-فاطمه حيدري از تهران الف
3-سپيده شاکريان از خراسان رضوي
*فرم دوئلين:
1-البرز ب (شکيبا شايگان، هديه صدقي)
2-البرز الف (زهرا مرادطلب و مهسا بزلو)
3-کرمانشاه (سحر فخري و زهرا آزادي)
**ساندا/
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-کوثر ميرزاحسيني از کرمانشاه
2-فرزانه حبيب الهي از چهارمحال و بختياري
3-زينب خان بابا از خوزستان و پريسا عزيزي از سمنان
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-مهناز مقدم آقاجري از زنجان
2-آرزو سليمي از چهارمحال و بختياري
3-فصحيه رادمنش از تهران الف و سامره کياني از مازندران
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-زهرا سلحشور از خوزستان
2-زينب عربي از البرز الف
3-زينب عباسي از قم و سيده نصيبه ميرشهيدي از گيلان
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-زهرا بساطي از کرمانشاه
2-ناديا اعتماد مقدم از کهکيلويه و  بويراحمد
3-فاطمه عباسي از مازندران و الهه خان پور از فارس
*وزن منهاي 65 کيلوگرم:
1-زهره شهپري از خوزستان
2-پرتوآ دارابي از گيلان
3-سمانه پناهنده از البرز الف و هانيه الهي نژاد از مازندران
*وزن منهاي 70 کيلوگرم:
1-زينب مجدي از البرز الف
2-سمانه خجسته از مازندران
3-شيوا صالحي از يزد  و کتايون پاشالي از گيلان
*وزن منهاي 75 کيلوگرم:
1-فريناز نذيري از تهران الف
2-سحر محمدي از خراشان شمالي
3-سميه محمدي يگانه از کرمانشاه و عادله ابراهيمي از البرز الف

نتایج انتخابی تیم ملی جوانان - شیراز - بهمن سال 1395


 
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ اين مسابقات که از روز يکشنبه با حضور 600 ووشوکار به ميزباني هيات ووشوي استان فارس و در سالن شهيد دستغيب شيراز آغاز شده بود؛ عصر امروز (سه شنبه) با برتري اصفهان در مجموع دو بخش تالو و ساندا به پايان رسيد.
اصفهاني ها با اتکاء به درخشش تالوکاران خود در مجموع با 11 مدال طلا، يک نقره و يک برنز به مقام قهرماني رسيدند.
زنجان با 6 مدال طلا، 6 نقره و سه برنز دوم شد و خراسان رضوي با 5 مدال طلا، يک نقره و 3 برنز به عنوان سومي رسيد.
تيم ها تهران الف، مازندران، چهار محال و بختياري، فارس الف، خوزستان، اردبيل و سمنان در رتبه هاي چهارم تا دهم قرار گرفتند.
در بخش ساندا؛ مازندران با 2 طلا و 2 نقره اول شد، تهران الف با 2 طلا، يک نقره و يک برنز و فارس با 2 طلا و 3 برنز عناوين بعدي را به خود اختصاص دادند.
در بخش تالو؛ اصفهان با 11 طلا، يک نقره و يک برنز، زنجان با 5 طلا، 6 نقره و 2 برنز و خراسان رضوي با 5 طلا، يک نقره و 2 برنز رده هاي اول تا سوم را کسب کردند.
نفرات برتر اين مسابقات به اردوي تيم جوانان ايران به منظور حضور در رقابت هاي قهرماني آسيا راه مي يابند.
تيم ووشوي جوانان ايران شهريورماه سال آينده در رقابت هاي آسيايي کره جنوبي شرکت مي کند.
***اسامي تالوکاران برتر:
**رده سني نونهالان/
*فرم چانگ چوان:
1-محمدرضا جعفري از اصفهان با امتياز 9/35
2-ابوالفضل قره باقي از زنجان با امتياز 9/09
3-ايليا محمدخاني از زنجان با امتياز 9/04
*فرم چيانگ شو:
1-اميرمهدي پرنده از اصفهان با امتياز 9/15
2-ابوالفضل قره باغي از زنجان با امتياز 9/06
3-علي کاکوئي از کردستان با امتياز 8/81
*فرم جين شو:
1-ايليا محمدخاني از زنجان با امتياز 9/20
2-عرفان زارعي از سمنان با امتياز 9/14
3-اميرعلي ميلابي از تهران ب با امتياز 8/75
*فرم گون شو:
1-محمد شعباني از خوزستان با امتياز 9/15
2-محمدامين احمدي از اردبيل با امتياز 8/90
3-آيدين سهرابي از فارس الف با امتياز 8/85
*فرم دائو شو:
1-محمدرضا جعفري از اصفهان با امتياز 9/36
2-فرزاد باقرزاده از تهران الف با امتياز 8/39
3-اميرحسين چزره از هرمزگان با امتياز 8/10
**رده سني نوجوانان/
*فرم نن چوان:
1-علي شکوري از اصفهان با امتياز 9/24
2-ابوالفضل پورشبانان از کردستان با امتياز 9/09
3-سبحان تلاندشتي از کرمانشاه با امتياز 8/90
*فرم چانگ چوان:
1-طاها بديعي از اصفهان با امتياز 9
2-پوريا قربانپور از تهران الف با امتياز 8/80
3-علي قاسمي از فارس الف با امتياز 8/60
*فرم جين شو:
1-طاها بديعي از اصفهان با امتياز 9/25
2-توحيد هدايت پور از مرکزي با امتياز 9
3-علي قاسمي از فارس الف با امتياز 8/95
*فرم دائو شو:
1-پوريا قربانپور از تهران الف با امتياز 8/95
2-حميد اسماعيلي از زنجان با امتياز 8/90
3-اميرحسين پوسانه از زنجان با امتياز 8/80
*فرم نن گون:
1-علي شکروي از اصفهان با امتياز 9/24
2-ابوالفضل پورشبانان از کردستان با امتياز 8/80
3-آيدين نظري از خوزستان با امتياز 8/75
*فرم تاي چي چوان:
1-اميرحسين نظري از خراسان رضوي با امتياز 8/89
2-جواد شجاعي از فارس الف با امتياز 8/85
3-مهدي خداشناس از خراسان رضوي با امتياز 8/71
*فرم تاي چي جين:
1-اميرحسين نظري از خراسان رضوي با امتياز 8/95
2-جواد شجاعي از فارس الف با امتياز 8/90
3-مهدي خداشناس از خراسان رضوي با امتياز 8/80
*فرم نن دائو:
1-علي شکروي از اصفهان با امتياز 9/22
2-علي اصغر مومني از مازندران با امتياز 8/80
3-مهدي خاني از کهکيلويه و بويراحمد با امتياز 8/76
*فرم گون شو:
1-اميرحسين پوسانه از زنجان با امتياز 8/85
2-حميد اسماعيلي از زنجان با امتياز 8/80
3-سيدعلي اصغر حسيني از فارس ب با امتياز 8/70
*فرم چيانگ شو:
1-طاها بديعي از اصفهان با امتياز 9/30
2-توحيد هدايت پور از مرکزي با امتياز 9/19
3-علي قاسمي از فارس الف با امتياز 8/85
**رده سني جوانان/
*فرم نن چوان:
1-مصطفي دودله از خراسان رضوي با امتياز 9/40
2-محمدعلي خرازيان از تهران الف با امتياز 9/21
3-محمدامين تيموري از هرمزگان با امتياز 9/03
*فرم چانگ چوان:
1-سيدمحمد حسيني از زنجان با امتياز 9/45
2-اميرحسين سلطاني از زنجان با امتياز 9/27
3-عرفان صفرپور از چهارمحال و بختياري با امتياز 9
*فرم جين شو:
1-عرفان صفرپور از چهارمحال و بختياري با امتياز 8/88
2-محمدرضا شيرجي از مازندران با امتياز 8/80
3-محمدمهدي شامي از البرز با امتياز 8/75
*فرم دائو شو:
1-سيدمحمد حسيني از زنجان با امتياز 9/30
2-اميرحسين سلطاني از زنجان با امتياز 9/25
3-محمد يوسف زاده از اصفهان با امتياز 9/22
*فرم نن گون:
1-مصطفي دودله از خراسان رضوي با امتياز 9/23
2-سيدحجت موسوي از خراسان شمالي با امتياز 9/17
3-محمدامين تيموري از هرمزگان با امتياز 8/95
*فرم تاي چي چوان:
1-ميلاد عظيم زاده از اصفهان با امتياز 8/75
2-هومن بزرگي از سمنان با امتياز 7/60
3-مهدي قائدي از فارس الف با امتياز 6/95
*فرم تاي چي جين:
1-ميلاد عظيم زاده از اصفهان با امتياز 8/75
2-فرشاد مداح از خراسان رضوي با امتياز 8/70
3-هومن بزرگي از سمنان با امتياز 8/01
*فرم نن دائو:
1-مصطفي دودله از خراسان رضوي با امتياز 9/04
2-محمدعلي خرازيان از تهران الف با امتياز 8/90
3-سيدحجت موسوي از خراسان شمالي با امتياز 8/88
*فرم گون شو:
1-سيدمحمد حسيني از زنجان با امتياز 9/14
2-محمد يوسف زاده از اصفهان با امتياز 8/40
3-مهرشاد زارع از فارس ب با امتياز 8/25
*فرم چيانگ شو:
1-محمدرضا شيرجي از مازندران با امتياز 8/74
2-عرفان صفرپور از چهار محال و بختياري با امتياز 8/53
3-محمدمهدي شامي از البرز با امتياز 8/50
***اسامي سانداکاران برتر/
**رده سني نوجوانان:
*وزن منهاي 39 کيلوگرم:
1-سهيل موسوي از مازندران
2-سيدرضا علوي نژاد از خوزستان
3-محمدحسين عليزاده از کرمان و علي ظفري از همدان
*وزن منهاي 42 کيلوگرم:
1-علي پورکريم از فارس الف
2-عليرضا دارخاني از لرستان
3-اميررضا منتظري از گيلان و اشکان اميدوار از کهکيلويه و بويراحمد
*وزن منهاي 45 کيلوگرم:
1-عرفان کياني از اردبيل
2-محمد پرواز از کهکيلويه و بوير احمد
3-حسن ذوالفقاري از فارس ب و شايان حاتمي نيا از تهران ب
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-اردوان يادگاري از چهارمحال و بختياري
2-ياسين چناري از خوزستان
3-محمدحسين زهي از سيستان و بلوچستان و سياوش صالح زاده از آذربايجان غربي
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-ابراهيم نادري از چهار محال و بختياري
2-رضا کاويان پور از خراسان جنوبي
3-کيارش شمس از البرز و محمدمهدي کشاورز از کردستان
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-ساسان حق جو از کرمانشاه
2-دانيال شاه منصوري از خراسان جنوبي
3-حسين آقايي از اردبيل و سينا شهيوندي از لرستان
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-ابوالفضل بني اسدي از کرمان
2-عليرضا سلطانيان ازقزوين
3-محمدجعفري از فارس الف و قرني ابراهيمي از آذربايجان غربي
**رده سني جوانان:
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-علي افشاني پور از کهکيلويه و بويراحمد
2-امير مهدي زاده از آذربايجان شرقي
3-حميدرضا شهرياري از کرمان و حسن خداوردي از چهار محال و بختياري
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-حسين خدادادي از تهران
2-شجاع پناهي از مازندران
3-خبات فيضي از کردستان و رضا افشاريگانه از لرستان
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-پويا سليماني از تهران الف
2-محمد مهدي سهراب پور از لرستان
3-عليرضا رحمتي از خراسان رضوي و محمد رحيمي ريگي از چهار محال و بختياري
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-عليرضا ريگي از سيستان و بلوچستان
2-عرفان بويري از خوزستان
3-حميد کيانيان از تهران الف و افشين رزاقي از قزوين
*وزن منهاي 65 کيلوگرم :
1-علي محمدي از زنجان
2-مهرشاد رستمي از تهران الف
3-رحيم ميرزائي از فارس الف  و محمدعلي اسدي از تهران ب
*وزن منهاي 70 کيلوگرم:
1-محمد افشاري از فارس الف
2-عادل جلالي از مازندران
3-طاها جمالي از اردبيل و محمدرضا خدابنده لو از زنجان
*وزن منهاي 75 کيلوگرم:
1-احمد واحدي از سمنان
2-مهدي قنبري از اردبيل
3-رضا زينل زاده از خراسان شمالي و حسن بهمني از قم
*وزن منهاي 80 کيلوگرم:
1-حسن خادمي از مازندران
2-محمدصابر باقلاني از ايلام
3-آرمين اديبي از فارس الف و پوريا حاجي کريمي از آذربايجان غربي

ووشوآی آر
ووشو, ووشوآیآر , ووشوآی آر , فیلم ووشو, مربی ووشو,استاد,استادووشو,آموزش ووشو