آیا وقت آن نرسیده که ...

با توجه به آمار شرکت کنندگان در مسابقات انتخابی استان تهران در سالهای اخیر که در سایت ووشوآی آر هم درج شده 
می توان دریافت که تهران در ووشو هیچ پیشرفتی نداشته است .
در مسابقات انتخابی استان می توان گفت اصلا در فرم تای چی شرکت کننده ای وجود ندارد واگر هم باشد بیش از یک یا دو یا نهایت سه نفر شرکت کننده وجود ندارد .
در فرم های رده سنی جوانان وبزرگسالان که می توان گفت حتی در بعضی فرم ها اصلا کسی ثبت نام نکرده است !!!!!!!!!!
بیشتر افرادی که هم که شرکت کننده هستند از تیم تهران همان اعضای تیم ملی هستند که خود تمرین جداگانه دارند و معمولا در مسابقات انتخابی شرکت نمی کنند ؟؟؟
شرکت کنندگان در مسابقه که معمولا همان افرادی هستند که شاگردان مربی تیم می باشند . یعنی در تهران به این بزرگی مربی دیگری وجود ندارد که یک نفر فقط یا نهایت 3نفر مربی تالو هستند؟؟؟
چرا وجود دارد . ولی یا قید شرکت در مسابقات را زده اند یا دیگر به فکر آموزش قهرمانی ووشو نیستند .
تا به کی باید چنین مسائلی گریبان گیر ووشو در تهران باشد . آیا این هم مساله ای است که لابی گری در آن برای فدراسیون سودی دارد؟؟؟؟
سیستان و بلوچستان استان محروم کشور قهرمان سندا نوجوانان می شود ؟؟؟ تهران ؟؟؟؟؟

آیا مسابقات انتخابی استان تهران اطلاع رسانی می شود؟

هفته دفاع مقدس

متاسفانه همه ساله دراستان تهران مسابقات انتخابی برگزار می گردد و جز مربیانی که به عنوان دوست و آشنا با عوامل هیات ووشو تهران هستند کمتر کسی اطلاع پیدا می کند . سال 94 هم که اصلا در سایت هیات ووشو تهران هیچ اطلاع رسانی انجام نگرفته . معمولا به مربیانی آشنا به صورت پیامک اطلاع رسانی میکنند . آیا این تخلف نیست ؟؟ آیا هنرجویی که یک سال منتظر مسابقات است بعداز برگزاری مسابقات باید متوجه مسابقات شود .؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک سوال و نقد

هفته دفاع مقدس

یک سوال از مسئولین استان تهران که سالها ادعای برترین هیات ووشو کشور را داشتند !!!!!! آیا در مسابقات آسیایی جوانان شرکت کننده ای از استان تهران وجود داشته ؟؟؟؟ اگه بوده لطفا اعلام کنید .
 

چرا باید بین تهران و استانهای دیگر کشور فرق گذاشت ؟؟

هفته دفاع مقدس

در اکثر مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی و کشوری ها این مدلی مثل سندای دختران از تهران دو تیم همیشه شرکت میکند . حال سوال اینجاست با اینکه اکثر ووشو کاران عضو تیم ملی را شهرستانی های تشکیل می دهند و از تهران به اون صورت خبری نیست چرا باید در حق استانهایی که اینقدر زحمت می شن اجحاف شود . چرا اونها نباید دو تیم اعزام کنن .؟؟؟؟ علت لطفا مسئولین بگن !!!!!!!

تهران شهری که یک تالوکار رده جوانان ندارد

هفته دفاع مقدس

تهران شهری با داشتن اساتید بزرگی چون بنیانگذار ووشو ایران -تنها دارنده دان 8 غیر چینی و ریاست 11 سبک ووشو و بسیاری از چین رفته ها و مربیان بین المللی و مربیان تیم ملی حتی یک نفر نتوانستند تای چی کار برای مسابقات انتخابی استان تهران معرفی کنن . و حتی یک نفر نتوانستند برای رده جوانان آقایان در فرم چانگ چوان برای انتخابی تیم ملی معرفی کنن . واقعا رئیس سبک بودن و دان 8 و بنیانگذار بودن به چه دردی می خورد .
 

نظرات شما

هفته دفاع مقدس

شما کاربر محترم سایت ووشوآی آر می توانید نظرات خود در خصوص عملکرد هیات ووشو تهران در این بخش قرار دهید .

توسط : admin | تاریخ : 1394/06/29 | نظرات