راهنمای قرار دادن عکس در تالار گفتمان

با سلام
شما می توانید برای خود یک آلبوم عکس بسازید برای این منظور به سایت پیکو فایل مراجعه کنید . می توانید هم ثبت نام کنید و هم بدون ثبت نام عکس های خود را آپلود کنید ولی پیشنهاد می شود حتما ثبت نام کنید تا یک کنترل پنل برای شما داده شود به صورت رایگان . البته در سایت های آپلود عکس معتبر هم می توانید عکس آپلود کنید ولی خیلی از سایت ها بعد از چند ماه عکس شما رو حذف می کنند و فعلا سایت پیکو فایل گزینه خوبی می باشد .
مرحله اول
رفتن به سایت پیکو فایل به ادرس http://www.picofile.com


مرحله دوم
آپلود عکس  یا ثبت نام در سایت و آپلود عکس 


مرحله سوم
کپی کردن آدرس لینک عکس  و رفتن به تالارگفتمان سایت ووشوآی آر


مرحله چهارم 
بعد از ورود به انجمن و بخش آلبوم عکس ووشوکاران  انتخاب موضوع جدید را می زنید و نام آن بعنوان مثال آلبوم تصاویر ووشوکاران تهران یا هر اسمی که می خواهید می گذارید .
و می توانید عکس های خود را که در پیکوفایل قبلا آپلود کردید و لینک آدرس رو دریافت کردید در همین بخش بگذارید و دوستان خود را هم دعوت کنید در همین بخش خودتان عکس های خود را بگذارند .
مثلا روی موضوع شما که نام آلبوم تصاویرتان هست بروند و بعد از ورود روی پاسخ کلیک کرده و عکس و توضیحات و... را بگذارند .در این بخش برای قرار دادن عکس ین مراحل را انجام دهید 
روی آیکن مربوطه کلیک کنید .


در این مرحله لینک عکس خود را بگذارید و تمام .

برای قرار دادن عکس های دیگر خود بعد از آپلود و دریافت لینک عکس دوباره به همین بخش خودتان بیایید و روی پاسخ کلیک کنید و عکس های جدید بگذارید و دیگر موضوع جدیدی ایجاد نکنید مگر اینکه واقعا موضوع جدیدی باشد که لازم است جدا باشد .

هر سوالی بود از طریق تلگرام با شماره 
09212408382 
تماس بگیرید .