نتایج انتخابی تیم ملی بانوان - جوانان -بهمن 1396 خراسان رضوی


ووشوی رده های سنی کشور ؛ اصفهان بر سکوی قهرمانی تکیه زد.
این رقابت ها که از روز دوشنبه با حضور نمایندگان 34 تیم به میزبانی هیات ووشوی خراسان رضوی و در سالن شهید بهشتی مشهد آغاز شده بود،روز جمعه با قهرمانی تیم استان اصفهان در مجموع دو بخش تالو و ساندا به اتمام رسید.
اصفهان با کسب 8 مدال طلا، 5 نقره و 2 برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد و خراسان رضوی الف با 6 مدال طلا، 1 نقره و 3 برنز عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.
کهگیلویه و بویراحمد با 5 مدال طلا، 1 نقره و 1 برنز به عنوان سومی دست یافت.
نفرات برتر این پیکارها جواز حضور در اردوهای آماده سازی تیم ملی ووشوی جوانان ایران را کسب کردند.
تیم جوانان ایران باید 20 الی 27 تیرماه سال آینده (1397) در رقابت های قهرمانی جهان که به میزبانی برزیل برگزار می شود،حضور پیدا کند.

نفرات برتر تالو بانوان

رده سنی نونهالان

فرم چانگ چوان
1_ستایش تک فلاح از البرز
2_زهرا بت شکن از اصفهان
3_سما مرادطلب از البرز

فرم چیانگ شو
1_هانیه  گلشن از اصفهان
2_زینب دشت آبادی از یزد
3_سما مرادطلب از البرز

فرم جین شو
1_فاطمه جعفری از یزد
2_مهشید دامیار از خوزستان
3_پارمیدا فتاحی از تهران الف

فرم گوئن شو
1_ستایش تک فلاح از البرز
2_حدیث صباغی از اردبیل
3_هستی صدیقی از کرمان

فرم دائو شو
1_زهرا بت شکن از اصفهان
2_ثنا قادری از بوشهر
3_مطهره کاشی زاده از مرکزی

رده سنی نوجوانان

فرم چانگ چوان
1_فاطمه جزینی از اصفهان
2_حدیث امیری از کهگیلویه و بویراحمد
3_الیا غرقابی از تهران الف

فرم چیانگ شو
1_نیلوفر مختارپور از چهارمحال و بختیاری
2_حدیث امیری از کهگیلویه وبویراحمد
3_الیا غرقابی از تهران الف

فرم جین شو
1_نیلوفر مختار پور از چهار محال و بختیاری
2_فاطمه قائنی از البرز
3_الیا غرقابی از تهران الف

فرم گوئن شو
1_فاطمه جزینی از اصفهان
2_پرنیان بهادران از چهارمحال و بختیاری
3_فاطمه بنی اسد از آذربایجان غربی

فرم دائو شو
1_فاطمه جزینی از اصفهان
2_زهرا جلیلی از البرز
3_عسل برمکی از مازندران

فرم نان چوان
1_نازنین بازدار از اصفهان
2_مهلا سلیمی از خراسان رضوی
3_آیدا موسوی از خوزستان

فرم نن گوئن
1_نازنین بازدار از اصفهان
2_مهلا سلیمی از خراسان رضوی
3_آیدا موسوی از خوزستان

فرم نن دائو
1_نازنین بازدار از اصفهان
2_مطهره صالحی زاده از سمنان
3_مهلا سلیمی از خراسان رضوی

فرم تای چی چوان
1_سارا بداغی از مازندران
2_دنیا نجاتی فر از تهران الف
3_سارا پوراسماعیلی از یزد

فرم تای چی جین
1_مریم باقری از بوشهر
2_مریم قاسمی از خراسان رضوی
3_سارا پوراسماعیلی از یزد

رده سنی جوانان

فرم چانگ چوان
1_سیده سوگند سیدی گلشنی از مازنداران
2_مبینا برخور از تهران الف
3_منیره پناهی از ایلام

فرم چیانگ شو
1_مبینا برخور از تهران
2_ریحانه خلیلیان از تهران ب
3_منیره پناهی از ایلام

فرم جین شو
1_منیره پناهی از ایلام
2_مبینا برخور از تهران الف
3_ریحانه خلیلیان از تهران

فرم گوئن شو
1_عسل هارونی از تهران الف
2_سیده سوگند سید گلشنی از مازندران
3_فاطمه عزیزی از البرز

فرم دائو شو
1_سیده سوگند سید گلشنی از مازندران
2_مهسا سجادی از کهگیلویه و بویر احمد
3_عسل هارونی از تهران الف

فرم نان چوان
1_مینا پناهی از اصفهان
2_سحر حاجی پور از البرز
3_یلدا خلیلی از تهران ب

فرم نن گوئن
1_مینا پناهی از اصفهان
2_سحر حاجی پور از البرز
3_یلدا خلیلی از تهران

فرم نن دائو
1_مینا پناهی از اصفهان
2_سحر حاجی پور از البرز
3_یلدا خلیلی از تهران ب

فرم تای چی چوان
1_مهدیه شریفیان از اصفهان
2_معصومه طهماسبی از ایلام
3_نادیا طباطبایی از خراسان رضوی

فرم تای چی جین
1_معصومه طهماسبی از ایلام
2_مهدیه شریفیان از اصفهان
3_نادیا طباطبایی از خراسان رضوی

نفرات برتر ساندا بانوان

رده سنی نوجوانان
وزن 42 کیلوگرم:
1_حنانه الهی نژاد از مازندران
2_مهرناز ضرغامی از یزد
3_مریم غلامی از اصفهان و درسا آریان از گلستان

وزن 45 کیلوگرم:
1_دنیا بهمنی از خوزستان
2_سحر غلامی از تهران الف
3_فاطمه سادات رفیعی از کرمان و هستی کاظمی از اردبیل

وزن 48 کیلوگرم:
1_آرتینا برجسته از قزوین
2_مهسا احمدی از اصفهان
3_سوگند محمدی از البرز و ریحانه عبدالهی از تهران ب

وزن 52 کیلوگرم:
1_ثنا نقی بیرانوند از لرستان
2_نازنین عزیزی از فارس
3_هلیا حبیب الهی از چهارمحال و بختیاری و جوانه صفیاری از گلستان

رده سنی جوانان

وزن 48 کیلوگرم:
1_فاطمه شکوفان از اردبیل
2_مهدیه افراخته از البرز
3_مریم هاشمی از هرمزگان و آیدا حیدری از کرمانشاه

وزن 52 کیلوگرم:
1_حنانه رستمی از تهران الف
2_زهرا معوائی از کرمانشاه
3_سحر کارخیران از اصفهان و یاس توکلی فرد از تهران ب

وزن 56 کیلوگرم:
1_کیمیا شوشتری از اصفهان
2_معصومه بزرگی از مازندران
3_فاطمه عبدالهی از تهران الف و سیده فاطمه زهراحسینی از آذربایجان غربی

وزن 60 کیلوگرم:
1_فاطمه حسینی از البرز
2_سما سلیمانی از اردبیل
3_مائده هیبتیان از چهارمحال و بختیاری و دنیا شکری از کرمانشاه

نتایج انتخابی تیم ملی بانوان - بزرگسالان -آبان 1396 کرج



 
رقابت هاي ووشوي قهرماني کشور در سالن دانشگاه جهاد کشاورزي محمدشهر کرج آغاز شد .
در پايان اين رقابت ها، اصفهان با کسب ? مدال طلا و ? نقره بر سکوي قهرماني تکيه زد و مازندران با ? طلا، ? نقره و يک برنز نايب قهرمان شد.
تيم ووشوي سيستان و بلوچستان نيز با کسب سه مدال طلا به مقام سومي رسيد.
نفرات برتر اين مسابقات جواز حضور در اردوي آماده سازي تيم ملي ووشوي بانوان ايران را کسب کردند.
**اسامي برترين هاي مسابقات بدين شرح است:
ساندا/
*وزن منهاي 48 کيلوگرم/
1-نرگس محمدپور از البرز ب
2-الهه محمودي از آذربايجان شرقي
3-نيلوفر زماني از کرمان و مريم محمودي از کيش
*وزن منهاي 52 کيلوگرم/
1-سهيلا منصوريان از اصفهان
2-صبا کشاورزي از خراسان رضوي
3-زينب آورند از خوزستان و مهناز مقدم آقاجري از زنجان
*وزن منهاي 56 کيلوگرم/
1-زهرا بساطي از کرمانشاه
2-هانيه شعباني نصب از خراسان جنوبي
3-نسيبه ميرشهيدي از گيلان و شيرين هادي زاده از اردبيل
*وزن منهاي 60 کيلوگرم/
1-صديقه دريايي از مازندران
2-زهرا سلحشور از خوزستان
3-فاطمه قاسمي از اردبيل و مهنا رحيمي از کرمانشاه
*وزن منهاي 65 کيلوگرم/
1-زهره شهپري از خوزستان
2-مائده هاشمي از اصفهان
3-هانيه الهي نژاد از مازندران و شيما نوروزي از زنجان
*وزن منهاي 70 کيلوگرم/
1-تارا پورحسن از البرز ب
2-زينب مجدي از البرز الف
3-کيميا پيري از کرمانشاه و شيوا اباذري از تهران الف
*وزن منهاي 75 کيلوگرم/
1-پريسا حيدري از قم
2-مهسا صالح پور از مازندران
3- سحر محمدي از بوشهر و کبري کشاني از تهران الف

**تالو
* فرم چانگ چوان/
1-زهرا کياني از اصفهان
2-سيده سوگندگلشني از اصفهان
3-مهسا دهقان از خراسان رضوي
*فرم نن چوان/
1-سپيده شاکريان از سيستان و بلوچستان
2-زهرا خسروي از مازندران
3-آرزو ميرزايي از قزوين
*فرم تاي چي چوان/
1-مرجان کريمي از اصفهان
2-حميده برخور از تهران
3-زهرا شمسيني از قزوين
*فرم نن دائو/
1-سپيده شاکريان از سيستان و بلوچستان
2-آرزو ميرزايي از قزوين
3-فهيمه حيدري خراسان رضوي
*فرم دائوشو/
1-سيده سوگند گلشني از مازندران
2-عسل هاروني از تهران
3-ساناز چراغي از تهران
*فرم جين شو/
1-زهرا کياني از اصفهان
2-مبينا برخور از تهران
3-ريحانه خليليان از تهران
*فرم تاي چي جين/
1-حميده برخور از تهران
2-مرجان کريمي از اصفهان
3-زهرا شمسيني از قزوين
*فرم گوئن شو/
1-سيده سوگند گلشني از مازندران
2-عسل هاروني از تهران
3-ساناز چراغي از تهران
*فرم نن گوئن/
1-سپيده شاکريان از سيستان و بلوچستان
2-آرزو ميرزايي از قزوين
3-زهرا محبوبيان از خوزستان
*فرم چيانگ شو/
1-مهسابزلو از البرز
2-فرناز اماني از آذربايجان شرقي
3-ريحانه خليليان از تهران

رقابت هاي ووشوي انتخابي تيم ملي بزرگسالان ايران در بخش بانوان، امروز (دوشنبه) به منظور حضور در رقابت هاي قهرماني جهان برگزار شد و در پايان نفرات راه يافته به اردو مشخص شدند.

پيکارهاي قهرماني بزرگسالان جهان اوايل مهرماه به ميزباني شهر «کازان» روسيه برگزار خواهد شد.

در رقابت هاي انتخابي امروز، «سهيلا منصوريان» دارنده مدال طلاي جام جهاني و برنز قهرماني آسيا مقابل «زهرا بساطي» شکست خورد و حذف شد.

همچنين «مريم هاشمي» دارنده سه مدال طلاي قهرماني جهان که به اردو راه يافته است در مبارزه نخست با «زينب مجدي» مغلوب شد و با اين اوصاف براي انتخاب شدن به عنوان نفر برتر وزن 70 کيلوگرم، بايد در دو مبارزه بعدي مقابل مجدي صاحب برتري شود.

**نتايج مسابقات انتخابي بدين شرح است:

*بخش ساندا:

وزن 48 کيلوگرم: ‌کوثر ميرزاحسيني و زينب خان بابا به اردو رسيدند که در رقابت نخست رو در روي آنان، ميرزاحسيني برنده شد.

وزن 52 کيلوگرم: زهرا بساطي اردونشين شد.

وزن 56 کيلوگرم: ‌الهه منصوريان و زهرا سلحشور اردونشين لقب گرفتند که منصوريان در ديدار نخست برابر سلحشور برنده شد.

وزن 60 کيلوگرم: صديقه دريايي و زهره شهپري جواز حضور در تمرينات را کسب کردند که دريايي  بازي مستقيم برابر شهپري را برنده شد.

وزن 65 کيلوگرم: ‌شهربانو منصوريان و پرتوآ دارابي به اردو رسيدند و شهربانو منصوريان در مبارزه اول برابر دارابي برنده لقب گرفت.

وزن 70 کيلوگرم: زينب مجدي و مريم هاشمي به اردو رسيدند که زينب مجدي از سد هاشمي در مبارزه نخست گذشت.

وزن 75 کيلوگرم:‌ سمانه خجسته و فريناز نذيري به اردوي تيم ملي رسيدند و رقابت اول آنان با پيروزي  خجسته همراه گرديد.

تيم ملي ووشوي بانوان سهميه اعزام سه سانداکار به مسابقات جهاني روسيه را دارد.

**بخش تالو:

هانيه رجبي، حميده برخور، زهرا کياني، مرجان کريمي، فاطمه حيدري و ناهيد پورشبانان اردونشين شدند.

نتایج انتخابی تیم ملی جوانان - بانوان -خرداد 1396


رقابت هاي انتخابي تيم ملي ووشوي جوانان ايران در بخش دختران برگزار شد و در پايان 21 نفر در مجموع تالو و ساندا به اردوي آماده سازي راه يافتند.
در اين راستا، مسابقات انتخابي در دو بخش ساندا و تالوي دختران برگزار شد تا ووشوکاران راه يافته به اردوي تيم جوانان مشخص شوند.
اردوي آماده سازي ووشوکاران جوان کشورمان از امروز (سه شنبه) آغاز به کار کرد.
**نفرات برتر ساندا:
وزن منهاي 48 کيلوگرم: زهرا شکوهي و نرگس محمدپور
وزن منهاي 52 کيلوگرم: فاطمه عبدالهي و فاطمه ويسي
وزن منهاي 56 کيلوگرم: کيميا شوشتري و دنيا شکري
وزن منهاي 60 کيلوگرم: شقايق پاشائي و محنا رحيمي

**نفرات برتر تالو:
*رده سني نونهالان/
هانيه گلشني
نيلوفر مختارپور
زهرا بت شکن
ستايش تک فلاح

*رده سني نوجوانان:
مينا پناهي
منيره پناهي
نازنين بازدار
فاطمه جزيني

*رده سني جوانان:
زهرا کياني
سحر حاجي پور
ناهيد پورشبانان
مرجان کريمي
مهديه شريفيان

نتایج انتخابی تیم ملی جوانان - بانوان - قم - اسفند 1395


رقابت هاي ووشوي قهرماني دختران جوان کشور که حکم انتخابي تيم ملي را داشت از روز (پنجشنبه) با حضور 550 ورزشکار به ميزباني هيات ووشوي استان قم و در سالن جواد الائمه (خانه ووشو قم) آغاز به کار کرد و عصر امروز (سه شنبه) با برتري ووشوکاران اصفهان به پايان رسيد.
رقابت هاي بخش تالو در هر سه رده سني نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار شد و سانداکاران نيز در رده هاي سني نوجوانان و جوانان به ميدان رفتند.
در پايان و در مجموع دو بخش ساندا و تالو، اصفهان با 12 طلا و 2 نقره بر سکوي قهرماني ايستاد، البرز با کسب 5 مدال طلا، 4 نقره و 4 برنز دوم شد و يزد با 5 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز به مقام سومي رسيد.
در بخش تالو، اصفهان مطابق انتظار با 11 طلا و 2 نقره سکوي نخست را مقتدرانه به نام خود ثبت کرد.يزد با 5 طلا، 2 نقره و يک برنز دوم شد و مازندران با کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و يک برنز به عنوان سومي دست يافت.
در بخش ساندا، البرزي ها با چهار مدال طلا، يک نقره و 2 برنز سکوي نخست را از آن خود کردند.خوزستان با 2 طلا و 2 برنز به مقام دومي رسيد و تيم هاي کرمانشاه و قزوين مشترکا با يک طلا، 2 نقره و يک برنز سوم شدند.
نفرات برتر اين مسابقات جواز حضور در اردوهاي آماده سازي تيم جوانان ايران را به دست آوردند. جوانان ووشوي ايران، سال آينده رقابت هاي آسيايي کره جنوبي را پيش روي دارند.
اسامي برترين ها برترين ها بدين شرح است:
***ساندا/
**رده سني نوجوانان:
*وزن منهاي 39 کيلوگرم:
1-آيدا رحيمي از کرمانشاه
2-فرشته حسن زاده از قروين
3-هانيه الهي نژاد از مازندران و نرگس پيرعلي از تهران الف
*وزن منهاي 42 کيلوگرم:
1-سپيده ارژنگ از خوزستان
2-زهرا مارايي از کرمانشاه
3-مهديه افراخته از البرز و کوثر آزادي از مازندران
*وزن منهاي 45 کيلوگرم:
1-فاطمه شکوفان از اردبيل
2-نگين صوفي زاده از آذربايجان غربي
3-نازنين عزيزي از فارس و مريم هاشمي از چهار محال و بختياري
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-ليلا رجبي از تهران الف
2-مهديه آدينه از البرز
3-زهرا احمدپور از يزد و زهرا امامي از کرمانشاه
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-آرتيميس بهرامي از اصفهان
2-زهرا دهويي از کرمان
3-سانيا اميري از فارس و بهاره زوار از خوزستان
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-مهرآسا عبدالهي از البرز
2-فاطمه افخمي از قزوين
3-شفيحه رمضان پور از خراسان جنوبي و سعيده عزتي از آذربايجان غربي
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-زينب الماسي از قزوين
2-مائده هيبتيان از چهارمحال و بختياري
3-بيتا احمدي از کهکلويه و بويراحمد و لادن شاه حسيني از خراسان جنوبي
**رده سني جوانان/
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-زينب آورند از خوزستان
2-زهرا شکوهي از چهارمحال و بختياري
3-نرگس محمدپور از البرز و زهرا احسني خيرآباد از اردبيل
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-هديه حيدري از البرز
2-فاطمه عبدالهي از تهران الف
3-هانيه رستمي از تهران ب و سيده فاطمه حسيني از گلستان
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-کيميا شوشتري از البرز
2-دنيا شکري از کردستان
3-کافيه خدره از کهکلويه و بويراحمد و زهرا حسن پور از قزوين
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-شقايق پاشايي از البرز
2-محنا رحيمي از کرمانشاه
3-سحرسادات شريعتي از خراسان شمالي و فاطمه شکري از خوزستان
***تالو:
**رده سني نونهالان/
*فرم چانگ چوان:
1-نيلوفر مختارپور از چهار محال بختياري
2-زهرا بت شکن از اصفهان
3-هانيه گلشن از فارس
*فرم دائو شو:
?-زهرا بت شکن از اصفهان
?-هانيه گلشن از فارس
?-پرنيا بهادران از چهار محال بختياري
*فرم جين شو:
1-فاطمه قائني از البرز
?-پارميدافتاحي از تهران الف
?-الينا سواد کوهي از سمنان
*فرم چيانگ شو:
?-نيلوفر مختارپور از چهار محال بختياري
?-زينب دشت آبادي از يزد
?-مهسا شفيعي از ايلام
*فرم گون شو:
?-حديث صباغي از اصفهان
?-ستايش تک فلاح از همدان
?-فاطمه بني اسد از فارس
**رده سني نوجوانان:
*فرم چانگ چوان:
1-حديث اميري از لرستان
2-آيه اميني از ايلام
3-کيميا خواجوي از خراسان رضوي
*فرم گون شو:
?-فاطمه جزيني از اصفهان
2-فاطمه سير جاني از قم الف
?-آيه اميني از ايلام سوم
*فرم چيانگ شو:
1-منيره پناهي از يزد
?-حديث اميري از لرستان
?-نرگس شريفي از خوزستان
*فرم نن گون:
1-مينا پناهي از اصفهان
2-آيلين پور خسروي از آذربايجان شرقي
3-کوثر رفيعيان از خوزستان
*فرم دائو شو:
?-فاطمه جزيني از اصفهان
?-يلدا خليلي از تهران ب
?-فاطمه سير جاني از قم الف
*فرم جين شو:
?-منيره پناهي از يزد
?-حديث اميري ازلرستان
?-نرگس شريفي از خوزستان
*فرم نن دائو:
1-مينا پناهي از اصفهان
2-کوثر رفيعيان از خوزستان
3-نازنين بازدار از چهار محال بختياري
*فرم تاي چي جين:
1-معصومه طهماسبي از کهگيلويه و بوير احمد
2-مريم باقري از ايلام
3-سارا پور اسماعيلي از يزد
**رده سني جوانان:
*فرم چانگ چوان:
1-زهرا کياني از يزد
2-مبينا برخور از تهران الف
3-سيده سوگند گلشني از مازندران
*فرم نن چوان:
1-ناهيد پور شبانان از اصفهان
2-سحر حاجي پور از مازندران
3-فرنوش کاوه از سمنان
*فرم تاي چي چوان:
?-مهديه شريفيان از يزد
?-مرجان کريمي از اصفهان
?-استاتيرا اسدي از البرز
*فرم گون شو:
1-سوگند گلشني از مازندران
2-زهرا خوشبخت از تهران ب
3-مائده زاهدي از آذربايجان شرقي
*فرم نن گون:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-سحر حاجي پور از مازندران
3-فرنوش کاوه از سمنان
*فرم چيانگ شو:
1-مبينا برخور از تهران الف
2-ريحانه خليليان از تهران ب
3-زهرا مرادطلب از البرز
*فرم دائو شو:
1-سوگند گلشني از مازندران
2-عسل هاروني از تهران
3-فاطمه عزيزي از مرکزي
*فرم جين شو:
1-زهرا کياني از يزد
2-مبينا برخور از تهران الف
3-زهرا مراد طلب از البرز
*فرم نن دائو:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-سحر حاجي پور از مازندران
3-فرنوش کاوه از سمنان
*فرم تاي چي جين:
1-مرجان کريمي از اصفهان
2-مهديه شريفيان از يزد
3-استاتيرا اسدي از البرز

نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی بانوان - مهر شهر کرج - بهمن 1395


 
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ اين مسابقات که از صبح (شنبه) با حضور 300ووشوکار از استان هاي مختلف کشور و به ميزباني هيات ووشوي استان البرز و در محمدشهر آغاز به کار کرده بود، عصر امروز (يکشنبه) با شناخت نفرات و تيم هاي برتر به اتمام رسيد.
در مجموع بانوان اصفهاني با کسب 6 طلا و يک نقره فاتح رقابت هاي قهرماني بزرگسالان کشور شدند و تهران الف با 5 طلا، 2 نقره و 2 برنز و البرز الف با 3 طلا، 2 نقره و 4 برنز در رتبه هاي بعدي قرار گرفتند.
در جدول توزيع مدال هاي بخش ساندا، کرمانشاه و خوزستان با 2 مدال طلا و يک برنز بهترين عملکرد را داشته و به صورت مشترک اول شدند.
البرز الف با يک طلا، يک نقره و 2 برنز به عنوان دومي رسيد و تهران الف با يک مدال طلا و يک برنز، مقام سوم را از آن خود کرد.
در بخش تالو، اصفهان با 6 طلا و يک نقره به عنوان نخست رسيد، تهران الف با 4 طلا، 2 نقره و يک برنز دوم شد و البرز الف با 2 مدال طلا، يک نقره و 2 برنز مقام سومي را به نام خود ثبت کرد.
نفرات برتر اين مسابقات به اردوي تيم ووشوي بانوان ايران در رده سني بزرگسالان راه مي يابند.
تيم ملي ووشوي ايران، سال آينده در رقابت هاي قهرماني جهان به ميزباني شهر «کازان» روسيه به مصاف حريفان مي رود.
***اسامي نفرات برتر:
**تالو/
*فرم چانگ چوان:
1-هانيه رجبي از تهران الف
2-فرناز اماني از آذربايجان شرقي
3-سيده سوگندگلشني از مازندران
*فرم نن چوان:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-مهسا دهقان از خراسان رضوي
3-فاطمه حيدري از تهران
*فرم تاي چي چوان:
1-حميده برخور از تهران الف
2-مرجان کريمي از اصفهان
3-استاتيرا اسدي از البرز الف
*فرم دائو شو:
1-هانيه رجبي از تهران الف
2-سيده سوگند گلشني از مازندران
3-شکيبا شايگان از البرز ب
*فرم نن دائو:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-فاطمه حيدري از تهران الف
3-سپيده شاکريان از خراسان رضوي
*فرم شواي جين:
1-مهسا بزلو از البرز الف
2-مهديه صدقي از البر ب
3-گلستان خاني از آذربايجان غربي
*فرم جين شو:
1-زهرا کياني از اصفهان
2-فرناز اماني از آذربايجان شرقي
3-زهرا مرادطلب از البرز
*فرم تاي چي جين:
1-مرجان کريمي از اصفهان
2-مهديه شريفيان از يزد
3-استاتيرا اسدي از البرز
*فرم گون شو:
1-هانيه رجبي از تهران الف
2-سيده سوگندگلشني از مازندران
3-شکيبا شايگان از البرز
*فرم چيانگ شو:
1-زهرا کياني از اصفهان
2-فرناز اميني از آذربايجان شرقي
3-مهسا بزلو از البرز ب
*فرم باگوا:
1-مژگان حسين آبادي از البرز الف
2-سحر فخري از کرمانشاه
3-آيسان قهرماني از آذربايجان غربي
*فرم نن گون:
1-ناهيد پورشبانان از اصفهان
2-فاطمه حيدري از تهران الف
3-سپيده شاکريان از خراسان رضوي
*فرم دوئلين:
1-البرز ب (شکيبا شايگان، هديه صدقي)
2-البرز الف (زهرا مرادطلب و مهسا بزلو)
3-کرمانشاه (سحر فخري و زهرا آزادي)
**ساندا/
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-کوثر ميرزاحسيني از کرمانشاه
2-فرزانه حبيب الهي از چهارمحال و بختياري
3-زينب خان بابا از خوزستان و پريسا عزيزي از سمنان
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-مهناز مقدم آقاجري از زنجان
2-آرزو سليمي از چهارمحال و بختياري
3-فصحيه رادمنش از تهران الف و سامره کياني از مازندران
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-زهرا سلحشور از خوزستان
2-زينب عربي از البرز الف
3-زينب عباسي از قم و سيده نصيبه ميرشهيدي از گيلان
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-زهرا بساطي از کرمانشاه
2-ناديا اعتماد مقدم از کهکيلويه و  بويراحمد
3-فاطمه عباسي از مازندران و الهه خان پور از فارس
*وزن منهاي 65 کيلوگرم:
1-زهره شهپري از خوزستان
2-پرتوآ دارابي از گيلان
3-سمانه پناهنده از البرز الف و هانيه الهي نژاد از مازندران
*وزن منهاي 70 کيلوگرم:
1-زينب مجدي از البرز الف
2-سمانه خجسته از مازندران
3-شيوا صالحي از يزد  و کتايون پاشالي از گيلان
*وزن منهاي 75 کيلوگرم:
1-فريناز نذيري از تهران الف
2-سحر محمدي از خراشان شمالي
3-سميه محمدي يگانه از کرمانشاه و عادله ابراهيمي از البرز الف

نتایج مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان - بانوان - بهمن 1394

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ اين مسابقات که با حضور 260 شرکت کننده از 34 تيم از روز (يکشنبه) به ميزباني هيات ووشوي قم آغاز شده بود، امروز (دوشنبه) با شناخت نفرات و تيم هاي برتر ساندا و تالو به اتمام رسيد.

در مجموع دو بخش ساندا و تالو، تيم تهران الف با کسب 5 مدال طلا و 3 برنز، سرود قهرماني خواهند.

اصفهان با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز به عنوان نايب قهرماني رسيد و البرز با 3 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنزسوم شد.

در بخش ساندا تيم اصفهان با کسب 2 مدال طلاو 3 برنز برسکوي نخست ايستاد و البرز با يک مدال طلا، يک نقره و 2 برنز دوم شد. کرمانشاه نيز با يک مدال طلا، يک نقره و يک برنز به عنوان سومي رسيد.

در بخش تالو، تهران الف با پنج مدال طلا برسکوي نخست ايستاد. البرز با 2 طلا، 3 نقره و يک برنز دوم شد و اصفهان با کسب 2 طلا و 2 نقره به عنوان سومي رسيد.

سندا

تالو

*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-آرزو سليمي از چهار محال و بختياري

2-زهرا الهي از خراسان شمالي

3-صغري ابراهيمي از البرز و فصيحه السادات رادمنش از تهران الف

*وزن منهاي 52 کيلوگرم:

1-الهه منصوريان از اصفهان

2-پريسا عزيزي از البرز

3-سيده مريم رستمي از تهران الف و مهناز مقدم از زنجان

*وزن منهاي 56 کيلوگرم:

1-سهيلا منصوريان از اصفهان

2-نسرين محمدي از خراسان رضوي

3-زهرا مختاري از قم الف و زينب عربي از البرز

*وزن منهاي 60 کيلوگرم:

1-زهرا بساطي از کرمانشاه

2-پرتوآ دارابي از گيلان

3-هانيه قدرتي از اصفهان و فاطمه عباسي از مازندران

*وزن منهاي 65 کيلوگرم:

1-زينب قطراني از خوزستان

2-شيرين تولايي از خراسان رضوي

3-سمانه پناهنده از تهران الف و صبا شريفي از کرمانشاه

*وزن منهاي 70 کيلوگرم:

1-سمانه خجسته از مازندران

2-صبا بيات از کرمانشاه

3-زهرا آزادپور از اصفهان و عسل وهاب زاده از تهران ب

*وزن منهاي 75 کيلوگرم:

1-زينب مجدي از البرز

2-پريسا حيدري از قم الف

3-خديجه آزادپور از اصفهان و سميه محمدي يگانه از سمنان

 

**چانگ چوان:

1-زهرا کياني از اصفهان با امتياز 9،65

2-مهسا بزلو از البرز با امتياز 9،23

3-شکيبا شايگان از البرز با امتياز 8،78

**تاي چي جين:

1-حميده برخور از تهران الف با امتياز 9،26

2-مرجان کريمي از اصفهان با امتياز 9،17

3-زهرا شمسيني از قزوين با امتياز 8،73

**نن دائو:

1-فاطمه حيدري از تهران الف با امتياز 9،30

2-مريم بابايي از تهران ب با امتياز 8،72

3-شادي فتاحي از کرمانشاه با امتياز 8،30

**گوئن شو:

1-هانيه رجبي از تهران الف با امتياز 9،62

2-مهسا دهقاني از خراسان رضوي با امتياز 9،18

3-مريم سليماني از کرمانشاه با امتياز 8،49

**جين شو:

1-زهرا کياني از اصفهان با امتياز 9،34

2-مهسا بزلو از البرز با امتياز 8،96

3-شيوا صف شکن از فارس با امتياز 8،30 

**نان چوان:

1-فاطمه حيدري از تهران الف با امتياز 9،55

2-الهام مقصودزاده از تهران ب با امتياز 8،95

3-مريم بابائي از تهران ب با امتياز 8،58

**تاي چي چوان:

1-حميده برخور از تهران الف با امتياز 9،53

2-مرجان کريمي از اصفهان با امتياز 9،21

3-زهرا شمسيني از قزوين با امتياز 8،63

**دائو شو:

1-مهسا دهقاني از خراسان رضوي با امتياز 9،02

2-شکيبا شايگان از البرز با امتياز 8،99

3-مريم سليماني از کرمانشاه با امتياز 8،42

**چيانگ شو:

1-مهسا بزلو از البرز با امتياز 9

2-الهام احمدي نسب از خراسان رضوي با امتياز 7،58

**نن گوئن:

1-مريم بابائي از تهران ب با امتياز 8،50

2-زينب کياني از چهارمحال و بختياري با امتياز 7،29

3-شادي فتاحي از کرمانشاه با امتياز 7،25

**دوئلين:

1-تيم البرز با ترکيب مهسا بزلو و زهرا مرادطلب با امتياز 8،48

2-تيم قم الف با ترکيب نجمه ده پروري و مرضيه محمدي با امتياز 7،90

3-تيم سمنان با ترکيب مليکا خواجوي و فهيمه حيدري با امتياز 7،88

 

 


مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان - بانوان - بهمن 1394

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ پيکارهاي ووشوي قهرماني جوانان کشور که از روز يکشنبه 25 بهمن ماه با حضور 245 ووشوکار(155 نفر در بخش تالو و 90 نفر در ساندا) آغاز کرده بود، امروز پنجشنبه به اتمام رسيد.
پيکارهاي فوق در آکادمي ووشو فدراسيون واقع در مجموعه ورزشي آزادي، پيگيري شد.
در پايان و در مجموع دو بخش ساندا و تالو تيم اصفهان با کسب 10 مدال طلا، 2 نقره و يک برنز مقتدرانه برسکوي قهرماني ايستاد.
خوزستان با کسب 3 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز دوم شد و چهارمحال و بختياري با 3 مدال طلا و 2 برنز به عنوان سومي رسيد.
در پيکارهاي ساندا که امروز به پايان رسيد، تيم خوزستان با 2 طلا به عنوان نخست رسيد و اصفهان با يک طلا و يک برنز به مقام دومي دست يافت.خوزستان نيز با يک مدال طلا، برسکوي سومي ايستاد.
در بخش تالو، اصفهان با کسب 9 مدال طلا و 2 نقره بر سکوي نخست ايستاد.چهارمحال و بختياري با 3 مدال طلا و 2 برنز به عنوان دومي رسيد و مازندران با 2 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز به مقام سومي دست يافت.
رقابت هاي تالو در سه رده سني نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار شد و مسابقات بخش ساندا در رده سني جوانان، انجام پذيرفت.
اين مسابقات حکم انتخابي تيم ملي جوانان ايران به منظور حضور در رقابت هاي جهاني بلغارستان را داشت.
**اسامي سانداکاران برتر بدين شرح است:
*ورن منهاي 48 کيلوگرم:
1-نرگس محمدپور از البرز
2-فرزانه ملکي از مازندران
3-پريسا قلجائي از سيستان و بلوچستان و ندا رحماني از کرمانشاه
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-فاطمه ويسي از اصفهان
2-مينا خدري از يزد
3-فاطمه منزلي از کرمان و پريا کيوان راد از کرمانشاه
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-زهرا سلحشور از خوزستان
2-تارا پورحسن از کرمانشاه
3-محبوبه سليمان زاده از کرمان و کافيه خدره از کهکيلويه و بويراحمد
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-شادي عليدادي از خوزستان
2-هانيه الهي نژاد از مازندران
3-مهسا واثقي از تهران الف و کوثر لفته زاده از اصفهان
**اسامي تالوکاران برتر فرم هاي مختلف بدين شرح است:
رده سني نونهالان/
*گون شو:
1-حديث اميري از استان اصفهان با امتياز 8،87
2-حديث صباغي از استان سيستان و بلوچستان با امتياز 8،86
3-نرگس شريفي از استان خوزستان با امتياز 8،85
*چيانگ شو:
1-فاطمه براتي از اصفهان با امتياز 8،61
2-پرنيان بهادران از سمنان با امتياز 8،16
3-آيلين پورخسروي از آذربايجان شرقي با امتياز 8،10
*جين شو:
1-نيلوفر مختارپور از چهارمحال و بختياري با امتياز 9،06
2-فاطمه قائني از البرز با امتياز 8،93
3-سارا شريفي از مازندران با امتياز 8،60
*دائو شو:
1-نازنين بازدار از چهارمحال و بختياري با امتياز 9،23
2-زهرا بت شکن از سيستان و بلوچستان با امتياز 8،73
3-غزل قنبري از سمنان با امتياز 8،17
*فرم چانگ چوان:
1-نازنين بازدار از استان چهارمحال و بختياري با امتياز 9،21
2-حديث اميري از استان اصفهان با امتياز 9،20
3-نيلوفر دهکردي مختارپور از استان چهارمحال و بختياري با امتياز 9،08
نوجوانان/
*نان چوان:
1-مينا پناي از سيستان و بلوچستان با امتياز 8،76
2-مريم السادات هاشمي از لرستان با امتياز 8،46
3-ندا زماني از سمنان با امتياز 8،41
*تاي چي چين:
1-حانيه عمو رودبارکي از تهران ب با امتياز 8،66
2-معصومه طهماسبي از همدان با امتياز 8،61
3-هديه پناهي از اصفهان با امتياز 8،52
*چيانگ شو:
1-منيره پناهي از اصفهان با امتياز 8،83
2-کيميا خواجوي از استان سمنان با امتياز 8،16
3-ناديا ميري از کرمانشاه با امتياز 8،09
*گون شو:
1-عسل هاروني از تهران الف با امتياز 8،31
2-مائده زاهدي از آذربايجان شرقي با 7،95
*نن دائو:
1-مينا پناهي از سيستان و بلوچستان با امتياز 9،10
2-کوثر رفيعيان از خوزستان با امتياز 9،06
3-مينا عبدالله پور از مازندران با امتياز 8،03
*جين شو:
1-منيره پناهي از اصفهان با امتياز 8،98
2-ريحانه خليليان از تهران الف با امتياز 8،53
3-سوگنداميري از کرمانشاه با امتياز 8،41
*دائو شو:
1-فاطمه جزيني از اصفهان با امتياز 9،21
2-عسل هاروني از تهران الف با امتياز 8،52
3-بهار کاظمي از البرز با امتياز 8،44
*فرم چانگ چوان:
1-فاطمه جزيني از استان اصفهان با امتياز  9،23 
2-ريحانه خليليان از استان تهران الف با امتياز 8،58
3-بهار کاظمي از استان البرز با امتياز 8،41
*فرم تاي چي چوان:
1-معصومه طهماسبي از استان همدان با امتياز 8،42
2-حانيه رودبارکي از استان تهران ب با امتياز 8،93
3-هديه پناهي از استان ايلام با امتياز 8،28
*فرم نن گون:
1-کوثر رفيعيان از استان خوزستان با امتياز 8،83
2-ندا زماني از استان سمنان با امتياز 8،73
3-مريم السادات هاشمي از استان لرستان با امتياز 8،68
جوانان/
*نان چوان:
فاطمه اسدي از مازندران با امتياز 8،51
2-يگانه اکبري از خراسان رضوي با امتياز 8،23
3-آرزو ميرزايي از قزوين با امتياز 8،01
*تاي چي جين:
1-مهديه شريفيان از ايلام با امتياز 9،48
2-مرجان کريمي از اصفهان با امتياز 9،16
3-عليا باقري از زنجان با امتياز 8،66
*چيانگ شو:
1-فرناز اماني از استان آذربايجان شرقي با امتياز 8،63
2-ثمين نعمتي از استان خوزستان با امتياز 8،62
3-زهرا مرادطلب از استان مرکزي با امتياز 8،59
*گون شو:
1-مهسا دهقاني از خراسان رضوي با امتياز 9
2-ساناز چراغي از تهران الف با امتياز 8،88
3-زهرا خوشبخت از کرمانشاه با امتياز 8،60
*نن دائو:
1-فاطمه اسدي از مازندران با امتياز 8،13
2-يگانه اکبري از خراسان رضوي با امتياز 7،45
3-زهرا کياني از کهکيلويه و بويراحمد با امتياز 7،27
*دائو شو:
1-مهسا دهقان از خراسان رضوي با امتياز 9،05
2-سيده سوگندگلشني از مازندران با امتياز 8،98
3-شکيبا شايگان از البرز با امتياز 8،51
*جين شو:
1-زهرا کياني از اصفهان با امتياز 9،80
2-فرناز اماني از آذربايجان شرقي با امتياز 9،30
3-ثمين نعمتي از خوزستان با امتياز 8،80
*فرم چانگ چوان:
1-زهرا کياني از استان اصفهان با امتياز 9،70
2-سيده سوگند سيدي گلشني از استان مازندران با امتياز 9،20
3-ساناز چراغي از استان تهران الف با امتياز 8،83
*فرم تاي چي چوان:
1-مرجان کريمي از استان اصفهان با امتياز 9،30
2-مهديه شريفيان از استان ايلام با امتياز 8،54
3-عليا باقري از استان زنجان با امتياز 8،50
*فرم نن گون:
1-فرنوش کاوه از استان سمنان با امتياز 9
2-آرزو ميرزايي از استان قزوين با امتياز 7،73
3-پريا آل ابراهيم از استان چهارمحال و بختياري با امتياز 7،59